1. Komedie
  2. Asteroid City

Film Asteroid City

5/5

Ontdek bij ons alles over de film Asteroid City. Wie is de belangrijkse acteur, welke genre heeft de film, is er een kijkwijzer en nog veel meer.

Uit het grote aanbod films is het soms lastig kiezen maar met de informatie die wij je geven over de film Asteroid City weet jij of dit een film is die je graag wilt gaan zien.

Wil je recensies van andere kijkers lezen over de film ga dan naar Asteroid City op imdb.nl. Misschien is Asteroid City op Netflix te bekijken, maar dat weten wij niet zeker. Of je kunt Asteroid City streamen online als je een Asteroid City torrent kunt downloaden. Een mogelijkheid zou kunnen zijn dat Asteroid City op 123movies staat.

Specificaties over de film Asteroid City

Schermtype

Jason Schwartzman

Genre

Komedie

Kijkwijzer

12

Speelduur

104 minuten

Regisseur

Wes Anderson

Gesproken taal

Engels

Ondertiteling

Nederlands

Geproduceerd in welk jaar

2023

Omschrijving van de film Asteroid City

Asteroid City is een adembenemend nieuw spel dat je meeneemt naar een fictief Amerikaans plaatsje in de woestijn, rond het jaar 1955. Het spel speelt zich af tijdens een spannende conventie voor jonge Stargazers en Space Cadets, waar leerlingen en hun ouders vanuit het hele land samenkomen voor een onvergetelijke ervaring vol kameraadschap en wetenschappelijke competitie. Maar wees gewaarschuwd, want Asteroid City heeft meer in petto dan alleen conventieplezier. Terwijl je jezelf onderdompelt in de betoverende wereld van dit spel, worden de deelnemers geconfronteerd met wereldschokkende gebeurtenissen die het programma op zijn kop zetten. Niets is wat het lijkt in dit buitengewone avontuur, en het is aan jou om de mysteries te ontrafelen en de waarheid te ontdekken. Met een unieke regie van de befaamde Wes Anderson en een sterrencast waarin onder andere Jason Schwartzman, Scarlett Johansson en Tom Hanks schitteren, biedt Asteroid City niet alleen een meeslepende gameplay, maar ook een visueel spektakel dat je ademloos zal achterlaten. Duik in de wereld van Asteroid City en laat je meeslepen door de onvergetelijke personages, de prachtige decors en de spannende plotwendingen. Bereid je voor op een spelervaring zoals je die nog nooit eerder hebt beleefd!

Veelgestelde vragen over de film Asteroid City

Jason Schwartzman is de hoofdrolspeler in Asteroid City. De volledige cast van Asteroid City kun je ook via imdb bekijken.

Het genre van de film Asteroid City is Komedie.

De speelduur van de film Asteroid City is 104 minuten.

Om te bekijken waar Asteroid City te zien is bekijk je de filmagenda op internet.

De film Asteroid City wordt afgespeeld in Engels en de volgende ondertitels zijn beschikbaar: Nederlands.

Asteroid City is geproduceerd in 2023. Als de film recent is uitgebracht kun je Asteroid City in de bioscoop bekijken. Toch de beste plek om volop te genieten van een film! Soms zijn er ook filmavonden waarin ze oudere films weer laten zien. Bekijk de Asteroid City aanvangstijden op de website van de bioscoop van jouw keuzen.

Asteroid City heeft het volgende advies qua leeftijd: 12 jaar.

Als je een film wilt huren kun je soms kiezen voor de blue ray optie, dan bekijk je de film in een betere schermresolutie. Check dus zeker of Asteroid City in blue ray te bekijken is.

Wes Anderson is de regisseur van Asteroid City.